Školenia

Kvalitné školenia vás posunú o stupeň vyššie.

Naša spoločnosť je držiteľom niekoľkých certifikátov priamo od výrobcov, ktoré nás oprávňujú poskytovať školenia, kurzy, či tréningy svojich zákazníkov tak, aby tí boli schopní odviesť služby klientkám kozmetických salónov, či odborných škôl na vysokej úrovni. Školenia sa skladajú nielen z praktickej ukážky práce, rovnako tak ich neoddeliteľnou súčasťou je teória, kde sa zákazníčky dozvedia dôležité informácie o zložení výrobkov, ich účinkoch, rizikách, ako aj rady ako zvýšiť predaj výrobkov konečnému zákazníkovi.

Školenia poskytujeme u Vás alebo u nás, skupinové ako aj individuálne, záleží od požiadaviek zákazníka a možností školiteľky

Školenie semipermanentného predlžovania 3D, 4D, 5D rias metódou riasa na riasu

Školenie Vám poskytne dôležité informácie z teórie, ktoré si následne vyskúšate na vlastnej modelke, ktorú je potrebné priviezť so sebou. Po školení máte možnosť zakúpiť si malý, stredný alebo veľký set, ktorý obsahuje kompletné portfólio výrobkov potrebných k práci. NIE JE však podmienkou.

Technika predlžovania rias metódou riasa na riasu prepožičia klientke dlhé, vytočené a husté riasy, ktoré pôsobia úplne prirodzene. Riasy sú odolné voči vode, nevyžadujú náročnú údržbu, a preto sú vhodné k dennému noseniu. Adhezivum je hypoalergénne a aplikácia žiadnym spôsobom nezaťažuje prírodné riasy. Technika sa prevádza pomocou špeciálneho lepidla k aplikácii riasa na riasu, preto sú takto predĺžené riasy k nerozoznaniu od prírodných.

Kurzu sa môžu zúčastniť nielen kozmetičky, ale aj ostatné záujemkyne z radov širokej verejnosti. K absolvovaniu kurzu teda nie je nutný živnostenský list. Po jeho absolvovaní získavate Certifikát o absolvovaní kurzu.

Školenie trvalej na riasy

Každá žena túži mať upravené mihalnice, ktoré sú základom pre efektne pôsobiace oči. Preto sme pre Vás pripravili rýchly a nenáročný kurz aplikácie trvalej na riasy.

Trvalá na mihalnice (riasy) je natočenie mihalnic špeciálnymi prípravkami, čím oči a celá tvár získajú zvodnejší a príťažlivejší vzhľad. Oko sa vďaka aplikácii trvalej rozjasní a viac otvorí. Po aplikácii zostanú mihalnice natočené po dobu približne 6týždňov.

Výhody:

 • Zvýrazňuje mihalnice ich vyzdvihnutím od korienkov a tvaruje ich
 • Vytváre ilúziu predlženia mihalníc
 • “Otvára“ a rozjasňuje oko
 • Skvelý doplnkový úkon pred farbením rias
 • Môže narovnať alebo natočiť mihalnice
 • Odstraňuje prílišné natočenie mihalníc
 • Metóda vhodná pre krátke aj dlhé mihalnice
 • Vždy perfektné výsledky
 • Jednoduchá aplikácia

Dĺžka kurzu: v závislosti od zručnosti klientky cca 120min

Kurzy depilácie FILMWAX

FILMWAX je s ortiment produktov značky Italwax je veľmi široký a použiteľný pre celú škálu depilačných metód a postupov, z ktorých niektoré sú veľmi inovatívne.
FILMWAX prevratná novinka v depilácii.
Najväčšou tohtoročnou novinkou je filmový elastický vosk FILMWAX.
FILMWAX možno použiť na celé telo, nanáša sa bez ohľadu na smer rastu chĺpkov a odstráni aj veľmi krátke chĺpky už od 1 mm.
Depilácia s filmovým voskom FILMWAX bez použitia depilačných papierov.
FILMWAX je vhodný pre veľmi citlivé partie tela (bikiny, podpazušie, pera, obočie).

KURZY FILMWAX

Na kurze depilácie, sa naučíte správne a efektívne pracovať s horúcim voskom Filmwax. Po absolvovaní kurzu získate certifikát.
Cena kurzu filmovým voskom na je 45 EUR.

Kurz je jednodňový, jeho trvanie je 2 – 4 hodiny.

Školenie farbenia obočia a rias s Refectocil a Refectocil Sensitive

RefectoCil – špecialista na styling obočia a rias má praktické riešenie aj pre zákazníkov s citlivými očami. Rad Sensitive sú prípravky na rastlinnej báze, ktoré jemne farbia a dodávajú úžasný vzhľad aj tým najcitlivejším očiam. To všetko bez nutnosti použitia make upu.

2 krokový systém umožňuje bezpečný spôsob farbenia. Riasy aj obočie získajú krásne farby len za 3 minúty. Farba sa nerozmazáva, je vodeodolná a vydrží 4-6 týždňov. Dostupná v 3 odtieňoch, čierna, tmavohnedá a strednehnedá.

Dĺžka kurzu cca 1,5 hod.

Certifikát o absolvovaní kurzu

Školenia ošetrení s profesionálnym kozmeceutikom Essenté

Kozmeceutikum – najvyššia kategória kozmetických produktov

Značka Essentéje výsledkom niekoľkoročnej práce tímu českých odborníkov, ktorí sa rozhodli vyvinúť a vyrobiť špičkový rad kozmetiky, ktorá bude úplne porovnateľná s tým najlepším čo sa v súčasnom svete profesionálnej starostlivosti ponúka. Chceli dokázať, že aj v nesvetových podmienkach sa dá vyvinúť kozmetika, ktorá bude svojou kvalitou, účinkami, parfemáciou, ale aj designom zrovnateľná s najlepšími svetovými značkami, uspokojí tak aj tie najnáročnejšie klientky a napriek tomu nie je predražená.

Základom filozofie Essentéje skutočnosť, že kozmetické prípravky by nemali mať len ošetrujúce a dekoratívne účinky, ale mali by efektívne pomáhať k zlepšovaniu zdravého stavu a vzhľadu pokožky. Voľba aktívnych látok a ďalších zložiek jednotlivých prípravkov kozmetiky Essenté , rovnako ako ich presné pomery a výrobné postupy, sú preto postavené na najmodernejších vedeckých poznatkoch z oblasti kozmetológie a dermatológie.

Kozmetika Essenté tak dokonale napĺňa medzinárodné kritéria, ktoré ju oprávňujú k tomu, aby bola označovaná výrazom k o z m e c e u t i k u m, t.z. všeobecne uznávaným označením pre najvyššie kategórie kozmetických produktov, nad ktorým v hierarchii stojí už len lekárska kozmetika.

 • Školenie essenté Profesional care

Dĺžka kurzu: cca 5 hodín

 • Školenie Essenté Acne Stop Care

Dĺžka kurzu: cca 4 hodiny

 • Školenie Essenté Anti-age Expert

Dĺžka kurzu: cca 4 hodiny

 • Školenie Essenté Moisturizing Care

Dĺžka kurzu cca: 4 hodiny

Laminácia obočia

Pripravujeme…