Naši partneri

 


„Kvalita znamená robiť to dobre aj vtedy, keď sa nikto nepozerá.“

– Henry Ford


 

S kým pracujeme?

Vyberáme len rokmi a tisíckami zákazníkov overenú kvalitu

V dnešnom svete sa dá kúpiť všetko. Rýchlo, lacno, z pohodlia domova a voňavou  kávou v ruke. Rozdiel ale je, aký tovar kúpite. Naša spoločnosť už viac ako 20 rokov pracuje s kvalitnými produktami od starostlivo vyberaných dodávateľov, ktorí patria k špičke vo svojom obore. Nenájdete u nás lacný tovar  z Číny, vyrábaný deťmi v neľudských podmienkach. Každý jeden produkt pochádza z rúk profesionálov. Nikdy sa u nás nestretnete s lacnou napodobeninou kvality ako z Aliexpressu, Wishu či podobných stránok. Ponúkame záruku pôvodu a špičkovej kvality všetkých našich produktov. Tí, ktorí nás poznáte, viete, že vždy preferujeme kvalitu, ako v produktoch, tak aj v službách a v prístupe k vám, našim zákazníkom. Aj to je dôvod, prečo sa k nám verní zákazníci už dlhé roky stále vracajú. A veríme, že vy, ktorí nás ešte len spoznáte, sa presvedčíte sami. 

Naši partneri

GW Cosmetics – nielen rakúsky, ale svetový líder v starostlivosti o obočie a riasy. V oblasti krásy po celom svete ponúka príležitosť na individuálny a komplexný styling svojich klientov. Úpravou farby, tvaru a štýlu vám zaručuje dokonalú starostlivosť v salóne aj doma už desaťročia.

V roku 1930 Josef Gschwentner otvoril svoj prvý malý kozmetický salón vo Viedni, lebo sa mu vtedajší trh zdal nedostatočný. Dnes je jeho značka RefectoCil celosvetovo známa a odborníkmi uznávaná. Svoje produkty vyrába naďalej výhradne v Rakúsku a predáva ich až do 65 krajín po celom svete.

Spoločnosť riadená vlastníkmi má vlastný výskum a vývoj. Všetky výrobky sa vyrábajú výlučne v závode v Leopoldsdorfe v Rakúsku. Spoločnosť je držiteľom certifikátu IFS-HPC, K-GMP ISO 22716, Natrue, Vegan Society a je členom „Popredných spoločností v Rakúsku“.Úspech GW Cosmetics je výsledkom vášne pre krásu a kozmetiku a snahy poskytovať najvyššiu kvalitu. Ako výrobca prémiových a inovatívnych kozmetických výrobkov sa usiluje zjednodušiť a spríjemniť životy svojich zákazníkov.

Beauty Works – významný kórejský dodávateľ kvalitných a overených produktov na predlžovanie rias. Spoločnosť BEAUTYWORKS INTERNATIONAL, ktorá bola založená v roku 2013, začala cestu na podporu zákazníkov, ktorí sledujú prírodné krásy.

História spoločnosti samotnej je pomerne krátka, ale s dlhoročnými pracovnými skúsenosťami a znalosťami kozmetického priemyslu podporí všetkých zákazníkov vo všetkých aspektoch. Všetci zamestnanci sú vždy pripravení podporovať potreby zákazníkov a snažia sa poskytovať rýchly servis a vysokú kvalitu s prísnou kontrolou kvality. BEAUTIER je značka spoločnosti, špecializujúca sa na predlžovanie rias. Značka predstavuje špičkové luxusné výrobky pre predlžovanie mihalníc v tej najlepšej kvalite na svete.

Keďže je to hlavná značka spoločnosti Beauty Works International, cieľom je vyrábať výrobky s konzistentnou kvalitou a dizajnom, aby zákazníci mohli výrobky používať s dôverou a spokojnosťou. Všetky výrobky sa vyrábajú podľa prísneho systému kontroly kvality spoločnosti.

ItalWax – popredný európsky výrobca prípravkov k depilácii a starostlivosti o telo. Kvalita výrobkov na odstraňovanie chĺpkov Italwax je zaručená certifikáciou GMP (Good Manufacturing Practice). Používa iba prvotriedne suroviny a každú prichádzajúcu a odchádzajúcu šaržu testuje v ich vlastnom laboratóriu. Vysoko presné testovanie, zodpovedný prístup a dodržiavanie predpisov EÚ im umožňuje vyrábať jeden z najlepších produktov na odstraňovanie chĺpkov na svete pod značkou Italwax a značkou privátnych značiek našich zákazníkov.

Talianska spoločnosť Filo Bianco Srl sa špecializuje na výrobu a výrobu vysoko kvalitných profesionálnych produktov pre biodepiláciu. Moderná špičková technológia výroby je vybavená najnovším nemeckým a talianskym zariadením, ktoré umožňuje výrobu až 500 000 kaziet mesačne. Továreň je vybavená vlastnými automatizovanými linkami na výrobu kompletného sortimentu depilačných produktov.

 

 

 

MAKO Butterfly – ambiciózny, tradičný a zároveň moderný producent kvalitnej pleťovej kozmetiky. Spoločnosť MAKO BUTTERFLY s.r.o. patrí medzi popredných výrobcov českej profesionálnej kozmetiky a je najväčším tamojším veľkoobchodom určeným pre kozmetičky a kozmetické salóny.

Vznikla v roku 2001 a dodnes zostáva rýdzo českou spoločnosťou bez účasti zahraničného kapitálu. Ich cieľom je vyvíjať kozmetické prípravky určené pre starostlivosť o pleť a telo, ktoré sa vyznačujú nulovým alebo veľmi nízkym obsahom konzervačných látok a sú tak vhodné aj pre náročnú starostlivosť o veľmi citlivú pleť. Receptúry vychádzajú z najlepších a najmodernejších surovín. Účinnosť týchto prípravkov ďalej zvyšuje využitie najnovších vedeckých poznatkov, postupov a technológií. Svojim zákazníkom poskytujú čo najširší sortiment produktov určených pre prácu v kozmetických salónoch.

V súčasnej dobe, po niekoľkých rokoch usilovnej práce, sa stala spoločnosť uznávanou odbornou verejnosťou a má významnú pozíciu na slovenskom kozmetickom trhu.

Close Košík
Close Obľúbené
Close
Close
Kategórie