A.F.N.Beauty

V kráse sa vyznáme, preto vyberáme pre vás vždy len to najlepšie...

O nás...

Čo ponúkame

Internetový obchod afn.sk vám ponúka produktové vybavenie vášho salónu, štúdia, akadémie, školy, kúpeľne či cestovnej tašky. Produkty starostlivosti o obočie a riasy slúžia státisícom klientov už po desaťročia, navyše pochádzajú od svetoznámeho výrobcu. Starostlivosť o hladké telo prinášame prostredníctvom významého európskeho výrobcu. O krásnu pleť sa staráme produktami ambicióznej českej značky.

Od roku 2000 sa zaoberáme dovozom a distribúciou svetovej značky a leadra na trhu v oblasti stylingu obočia a rias – RefectoCil. Oficiálnym a exkluzívnym partnerom výrobcu značky RefectCil – GW Cosmetics, GmbH, Austria pre Slovensko sme už viac ako 20 rokov.

V oblasti depilácie ponúkame najvyššiu európsku kvalitu – kompletný sortiment talianskeho výrobcu ItalWax. Produkty sú vhodné pre profesiálov, ale aj tých, ktorí sa o seba chcú starať v pohodlí domova.

K pleti ako z obrázka vám pomáhame so špičkovou kozmetikou ambiciózneho a rastúceho českého výrobcu MAKO Butterfly. Posledné roky stavil na kvalitné ingrediencie vo vysokých pomeroch, čím zvýšil kategorizáciu svojich produktov na úroveň k o z m e c e u t i k a. Ide o najvyššie bežne dostupnú úroveň kozmetiky. Vyšší rad predstavuje už len kozmetika lekárska.

Dlhoročné skúsenosti, workshopy, školenia, neustále vzdelávanie sa a  certifikáty priamo od výrobcov nás oprávňujú poskytovať poradenstvo a školenia pre kozmetičky, študentov, akadémie v oblasti  stylingu rias, depilácie, kozmetiky i predlžovania rias.

Overená kvalita služieb

 Naša spoločnosť je držiteľom niekoľkých certifikátov priamo od výrobcov, ktoré nás oprávňujú poskytovať školenia, kurzy, či tréningy svojich zákazníkov tak, aby tí boli schopní odviesť služby klientkám kozmetických salónov, či odborných škôl na vysokej úrovni.

Školenia sa skladajú nielen z praktickej ukážky práce, rovnako tak ich neoddeliteľnou súčasťou je teória, kde sa zákazníčky dozvedia dôležité informácie o zložení výrobkov, ich účinkoch, rizikách, ako aj rady ako zvýšiť predaj výrobkov konečnému zákazníkovi. Školenia poskytujeme u Vás alebo u nás, skupinové ako aj individuálne, záleží od požiadaviek zákazníka a možností školiteľky.

Kontaktné informácie

Sociálne siete

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach, pravidelne uverejňujeme na sociálnych sieťach novinky, akcie a termíny školení...

Facebook
Twitter
Close Košík
Close Obľúbené
Close
Close
Kategórie